Naslovna Ugljevik Aktuelnosti FK MLADOST: Najbolji kad je najteže

FK MLADOST: Najbolji kad je najteže

Fudbaleri Mladosti danas su ostavili srce na terenu i mada od mnogih već otpisani, slavili ubjedljivu pobjedu nad ekipom Gubera.

Od prvog do poslednjeg minut svi Panićevi momci su dali svoj maksimum i rezultat nije izostao. Mladost je trijumfovala sa 3-0.

Prvo je Cvijić pogodio u 13 minutu sa penala, predhodno je u šesnestercu gostiju srušen Nešković. Priliku da izjednače gosti su imali takođe sa penala ali je udarac Smajilovića u 25 minutu zaustavio Savić.

Na 2-0 povisio je Cvijić u 51 minutu odličnim udarcem glavom na centaršut kapitena Lazarevića.

Konačnih 3-0 postavio je rezervista Stanojević direktnim pogodkom iz kornera.

Mladost je igrala u sastavu 31. Savić Dragan, 2. Simić Dragan, 4. Bojić Drago, 5. Lazarević Miroslav, 6. Gajić Neđo (od 81. min 16. Pavlović Stefan), 7. Simikić Goran, 9. Nešković Marko (od 87. min 17. Gajić Mićo), 10. Džuzdanović Emir, 11. Marinković Igor (od 73. min 8. Stanojević Slaviša), 13. Božić Jovica i 18. Cvijić Branislav.