Naslovna Sport REMI FK MLADOST U DVOROVIMA

REMI FK MLADOST U DVOROVIMA

U proljetnom dijelu fudbalskog šampionata druge lige Republike Srpske, grupe Istok FK Mladost gostovala je Proleteru iz Dvorova.
Mladost je bolje otvorila susret i već u 16. minutu imala prednost od 0:2 pogotcima Todorovica i Jugovica. U 38 minutu Maksimović je odbranio penal Jeftiću, ali domaći pogotcima Maksimovića u 39. i 46. minuta sa penala poravnjavaju na 2-2.
U nastavku susreta FK Mladost u 60. minutu preko Jovanovića dolazi do prednosti 2-3. Domaći ipak u 75 minutu preko Grabeža dolaze do 3-3 što je bio i konačan rezultat.
U narednom kolu 19. marta FK Mladost na svom stadionu dočekuje ekipu OFK Glasinca saSokoca.

FK PROLETER – FK MLADOST 3:3 (2:2)

Strijelci: Maksimović 39. min, Grabež 46. i 75. min (FK Proleter), Todorović 4. min, Jugović 16. min i Jovanović 60. min (FK Mladost)

FK PROLETER: Simojlović, Crkvenjaš /Lakić/, Todorović, Omerbegić, Maksimović, Sekulić /Gavranić/, Milanović /Grabež/, Jeftić, Lazić, Ivanović i Simeunović

FK MLADOST: Maksimović, Simić, Grujičić, Lazarević, G. Simikić, Bogdanović /Nešković/, Jovanović, Jugović /Gajić/, I. Marinković, Božić i Todorović